MATERIÁLY PRO KRBY

AKUMULAČNÍ A IZOLAČNÍ MATERIÁLY

SILATERM jsou naše, 100% české výrobky, se zaručeným složením. Přesně víme, co která směs obsahuje a provádíme také nezávislou kontrolu kvality. Česká republika patří v oblasti stavebních hmot mezi světové pojmy, čeští odborníci na žáruvzdornost a akumulaci jsou celosvětově velmi ceněni. SILATERM v sobě tak zúročuje spolupráci s renomovanými kamnáři, předními technology, vysokými školami a laboratořemi.

IZOLAČNÍ DESKY

Izolační desky Grenaisol jsou vyráběny z expandovaného vermikulitu a speciálního anorganického pojiva, které zabezpečuje vysokou odolnost proti teplotním šokům a vysokou izolační schopnost. Desky jsou zdravotně nezávadné a neobsahují žádná azbestová, akleněná ani minerální vlákna. Mají dostatečnou pevnost a mechanickou stabilitu. Desky Grenaisol jsou velmi stálé, nedochází k žádným výparům ani při výpalu.

VERMIKLULITÁTOVÉ A IZOLAČNÍ DESKY

Rakouský výrobce produktů Thermax , firma TECHNO PHYSIK Engineering, je jednou z prvních na světě, která před 30 lety zahájila výrobu desek z vermikulitu. Ty dnes dodává do celého světa. Vermikulit je přírodní, 100% zdravotně nezávadný materiál a výrobky Thermax zásluhou technologie studeného lisování jsou mnoha kamnáři považovány za výjimečné.

KALCIUM SILIKÁTOVÉ STAVEBNĚ IZOLAČNÍ DESKY

SILCA je mezinárodní servisní a distribuční společnost skupiny CALSITHERM, specializovaná na žáruvzdorné materiály, jakož i odlehčené tepelně izolační konstrukce pro různá použití. Jako jediný německý výrobce křemičitanu vápenatého KALCIUM SILICÁTU jsme v minulých letech dokázali, že díky inovativním produktům lze zlepšit jak bezpečnost, tak i produktivitu při montážích topenišť. Toto jsme dokázali zabezpečit především zásluhou úzkého kontaktu s odbornými řemeslníky a se specializovaným obchodem, jakož i díky velkým zkušenostem, které jsme získali v průběhu let v neposlední řadě i při provádění izolací v průmyslové oblasti.

NEVÍTE SI RADY S VÝBĚREM VHODNÉ KRBOVÉ VLOŽKY?KONTAKTUJTE MĚ A PORADÍM VÁM

Close Menu

Vyplňte Osobní údaje

ozvu se vám obratem jak to bude možné